انواع مدل ناخن های دخترونه
انواع مدل ناخن های دخترونه

انواع مدل ناخن های دخترونه | هفت رژ انواع مدل ناخن های دخترونه

زمان مطالعه این مطلب: 4 دقیقه

انواع مدل ناخن های دخترونه

انواع مدل ناخن های دخترونه ،مدل ناخن مناسب دست، بستگی به حالت دست و استایل شما دارد. همچنین این مدل می‌تواند بسته به شرایط یا رویدادی که می‌خواهید در آن شرکت کنید متفاوت باشد. به طور کلی با الهام گرفتن از مدل‌های برتر، می‌توانید بهترین طرح را برای دستان خود انتخاب کنید.با هفت رژ همراه باشید.

مدل ناخن مناسب دست

انواع مدل ناخن های دخترونه

مدل ناخن گرد و مربعی را فراموش کنید. این روز‌ها وقتی صحبت از طرح کاشت ناخن به میان می‌آید، شما انتخاب‌های بسیار زیادی دارید. درحالی‌که قبلا تنها دو یا سه گزینه پیش رو داشتید، امروزه طرح‌های ناخن، به لطف ظهور ترند‌های جدید، کمی پیچیده‌تر شده‌اند و باعث و بانی اصلی این امر اینستاگرام است! چه خودتان و در خانه کار ناخنتان را انجام دهید، چه به سالن زیبایی مراجعه کنید، باید بدانید ۷ نوع اصلی از مدل ناخن مناسب دست وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید؛ بیضوی، بادامی، مربعی، مربع گرد، نوک تیز و تابوتی شکل.

۱- مدل ناخن بیضوی؛ U شکل

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: زنانه، خوش سبک و گیرا، کلاسیک.
این مدل مناسب شماست اگر… انگشتان دستتان کوتاه است یا انگشتانتان کوتاه و ناخن‌هایتان پهن است. چراکه مدل بیضی شکل، حس بلندی انگشتان را القا می‌کند و برای کسانی که انگشتان کوتاه و تپلی دارند، بسیار مناسب است. این مدل شبیه به مدل بادامی است، با این تفاوت که سر ناخن در این مدل پهن‌تر است.
خوب است این مدل را با طرح‌ها و دیزاین‌های خاص لاک ناخن ترکیب کنید.

۲- مدل ناخن بادامی

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: پرزرق و برق، شیک، زنانه.
این مدل مناسب شماست اگر… انگشتان بلند یا کوتاه دارید، اما ناخن‌هایتان باریک و بلند هستند. این مدل با لاک‌های رنگ روشن، براق یا متالیک عالی می‌شود.

۳- مدل ناخن مربعی

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: شیک،‌ تر و تمیز، نگهداری آسان.
این مدل مناسب شماست اگر… انگشتان بلند و ناخن‌هایی کشیده و لاغر دارید. لاک‌های با رنگ جسورانه و شارپ (sharp) مناسب این مدل هستند. این مدل، یک طرح مدرن است که بیشتر در میان جوان‌تر‌ها محبوبیت دارد.

۴- مدل مربعی گرد

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: کلاسیک، طبیعی، مناسب برای همه
این مدل مناسب شماست اگر… ناخن‌های شما پهن و کشیده هستند. این شکل طرح کاشت، برای انگشتان کوتاه یا بلند مناسب است. هرگونه طراحی درآمیخته با شکل‌های هندسی و رنگ‌های تیره در این مدل زیبا به نظر می‌رسد.

۵- مدل تابوت

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: کلاسیک، پرزرق و برق، نیاز به مراقبت زیاد.
این مدل مناسب شماست اگر…ناخن‌های باریک و کشیده دارید، مدل‌های مربعی و یا مربعی گرد، برای ناخن دست شما مناسب هستند. لاک‌های تک رنگ ساده بسیار مناسب این مدل کاشت هستند.

۶- مدل نوک تیز

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: جسور، نیاز به مراقبت زیاد، کشیده کردن دست.
این مدل مناسب شماست اگر… زمان و پول کافی برای ترمیم‌های مداوم را داشته باشید و یا می‌خواهید جایی بسیار جلب توجه کنید.

۷- مدل ناخن گرد

انواع مدل ناخن های دخترونه

خلاصه: تمیز، ظریف، انگشتان کوتاه را بلند می‌کند.
این مدل مناسب شماست اگر… انگشتانی کوتاه، با ناخن‌هایی کوتاه و لاغر دارید. این مدل‌ها با هر رنگ و طرح لاکی همخوانی دارند. این مدل باعث می‌شود که انگشتان باریک‌تر و ناخن‌ها پهن‌تر به نظر برسند.

نمونه مدل کاشت و طراحی ناخن

انواع مدل ناخن های دخترونه
مدل ناخن مناسب دست لازم نیست پر از رنگ و لعاب یا نگین و گل و جواهرات باشد تا نظر دیگران را به خود جلب کند. شما می‌توانید طرحی ساده، اما بسیار جالب توجه داشته باشید که هیچ چشمی به سادگی از آن عبور نکند. ما در اینجا نزدیک به چهل طرح زیبا و چشم نواز از مدل ناخن پیدا کرده‌ایم. شما می‌توانید از این مدل‌ها استفاده کنید و بعد از آن، بار‌ها و بار‌ها ناخن‌های خود را ترمیم کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** لطفا تجربیات خود را با کاربران هفت رژ به اشتراک بگذارید 😍🙏🏻 ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *