+۱۰ مورد از ترفند های استفاده از رژ لب

+10 مورد از ترفند های استفاده از رژ لب ✔️ مجله آرایشی هفت رژ❤️

زمان مطالعه این مطلب: 4 دقیقه

اکثر ما رژ لب هایی ته کیف و یا گوشه میزمان داریم که مدت هاست از آنها استفاده نکردیم. در ادامه با سایت هفت رژ همراه باشید تا از ترفند های استفاده از رژ لب آگاه شوید.

مطمئنا شما هم به برخی از رژ لب هایتان وابستگی عاطفی پیدا کرده و زمانی عاشق رنگ‌شان بوده اید. اما الان با گذشت زمان دیگر نمی‌توانید مانند گذشته از آنها استفاده کنید. در ادامه با روش هایی آشنا خواهید شد که می‌توانید از رژ لب هایتان نهایت استفاده را ببرید.

بهبود رژ روی لب

با استفاده از فرچه ریمل تمیز و یکبار مصرف، لب های خشک خود را لایه برداری کنید تا رژ لب بهتر روی لب هایتان بنشیند. فقط ابتدا از بالم لب استفاده کنید تا لب هایتان کمی نرم شود، زیرا در این صورت از بین بردن پوسته های خشک از روی لب هایتان آسان تر انجام می‌گیرد.

ترفندهای استفاده از رژ لب
رژ لب خود را تمیز کنید

رژ لب را با گذاشتن انگشت خود در دهان و بیرون کشیدنش تمیز کنید تا رژ لب روی دندان های شما مالیده و باعث ایجاد ظاهر زشت نشود. هر رژ لبی که روی دندان شما می خورد روی انگشت شما باقی می ماند.

ترفندهای استفاده از رژ لب

رژ لب به جای رژ گونه

یکی دیگر از ترفند های استفاده از رژ لب این است که از رژ لب صورتی مورد علاقه خود به عنوان رژ گونه استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که آن را مانند هر رنگ کرمی دیگری با انگشت به گونه های خود میمالید.

ترفندهای استفاده از رژ لب

سایه چشم به جای رنگ لب

از سایه های شکسته خود به عنوان رنگ لب استفاده کنید. اگر سایه‌ی مورد علاقه‌تان خرد شده و رنگی است که روی لب‌هایتان هم می‌پوشید، تکه‌های شکسته‌شده را در یک ظرف کوچک نگهداری کنید و آنچه را که باقی مانده را با مقداری بالم لب در یک قاشق مخلوط کنید و سپس استفاده کنید.

ترفندهای استفاده از رژ لب

ماندگار کردن رژ لب با پودر فیکس

در این مورد از ترفند های استفاده از رژ لب باید بدانید که هر رژ لبی را با پودر فیکس به یک نسخه طولانی مدت تبدیل کنید! ابتدا رژ لب خود را بزنید، دستمالی را روی لب خود نگه دارید و سپس پودر فیکس را روی آن بزنید. مقدار کمی از پودر را به این ترتیب روی دستمال منتقل کنید و متوجه ماندگاری فوق العاده رژ لب‌تان خواهید شد.

ترفندهای استفاده از رژ لب

استفاده از کانسیلر روی لب

اگر لب‌هایتان رنگ‌ طبیعی صورتی یا قرمز زیادی دارد، قبل از زدن رژ لب، کانسیلر را روی آن‌ها بزنید. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که رنگ لب شما دقیقاً همانطور است که اطلاعات رژ لب‌تان می‌گوید. در غیر این صورت، رنگ‌های صورتی یا قرمز طبیعی باعث تغییر در نتیجه کارخواهند شد.

ترفندهای استفاده از رژ لب

بزرگتر نشان دادن لب ها

شما می‌توانید لب‌هایتان را با پوشاندن آنها با کانسیلر تغییر شکل دهید و سپس با مداد خط لب‌تان را کمی خارج از خط طبیعی لب‌تان بکشید تا لب هایتان بزرگ‌تر به نظر برسند. به پر کردن لب های خود با مداد ادامه دهید تا ظاهری مات داشته باشند و یا با یک برق لب کار را تمام کنید.

ترفندهای استفاده از رژ لب

استفاده از دستمال کاغذی

یکی از بهترین ترفند های استفاده از رژ لب ایت است که لب های خود را هر بار که از رژ لب استفاده می‌کنید، به آرامی با دستمال پاک کنید تا رژ ماندگاری بیشتری داشته باشد. با انجام این کار، چربی اضافی روی لب های شما پاک می شود، به طوری که با زدن دوباره رژ لب متوجه تفاوت آن می‌شوید که بهتر رنگ گرفته است.

ترفندهای استفاده از رژ لب

انتخاب رنگ مناسب رژ لب نود

با شناختن رنگ مناسب پوستتان، با هر بار رژ زدن همه را میخکوب کنید! برای این منظور باید سراغ رنگ هایی بروید که کمی از پوست شما تیره تر است. اگر پوست روشنی دارید، رنگ نود همراه با رنگ صورتی امتحان کنید.

اگر پوست گندمی دارید، با یک رژ لب نود با ته رنگ نارنجی همراه شوید. و با پوست تیره تر، قهوه‌ای رنگ شکلاتی، قهوه‌ای مایل به سرخ، یا قهوه‌ای کاراملی که می‌توانند قرمزی را خنثی کنند (اگر مقدار زیادی از آن در لب‌هایتان وجود دارد) را انتخاب کنید.

ترفندهای استفاده از رژ لب

استفاده از کانسیلر

رژ لب خود را با پوشاندن قسمت بیرونی لب ها با کانسیلر تقویت کنید. از ظاهر زیبای لب هایتان پس از این عمل شگفت زده خواهید شد.

ترفندهای استفاده از رژ لب

بهبود خط لب

خط لب خود را بعد از زدن و قبل از زدن رژ لب با نوک انگشت تمیز خود کمی پخش کنید تا خیلی خشک و خشن به نظر نرسد.

ترفندهای استفاده از رژ لب

در این مقاله از مجله آرایشی هفت رژ به بررسی +۱۰ تا از ترفندهای استفاده از رژ لب پرداختیم، امیدواریم برایتان مفید بوده باشد

5/5 - (52 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** لطفا تجربیات خود را با کاربران هفت رژ به اشتراک بگذارید 😍🙏🏻 ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *